Функції управителя ОСББ
- Асоціація
- 6 окт. 2016 г.
- 1 мин. чтения
Досить часто управителі стикаються з питанням "Чи то я маю робити чи ні?"
Ми зібрали для вас пункти, які є ообовязковими для роботи доброго управителя.
Отже, функції управителя:
- контролює працездатність, справність та безпеку всього інженерного обладнання будинку (системи тепло, водо, електропостачання, ліфтів, системи освітлення, протипожежної системи , водовідведення).
- здійснює контроль за належним виконанням енергозабезпечуючими та комунальними організаціями і організаціями підрядчиками їх договірних обов’язків перед ОСББ, своєчасно надавати інформацію правлінню про факт неналежного виконання підрядчиками договірних обов’язків.
- представляє інтереси ОСББ у взаємовідносинах з органами державного управління і контролю, по питанням технічного обслуговування будинку, в межах своєї компетенції.
- контролює вживання заходів по усуненню аварійних ситуацій в будинку, по необхідності забезпечує складання акту про аварійні ситуації.
- періодично, але не менше одного разу в місяць, забезпечує процес зняття показників лічильників та за необхідністю надає їх до бухгалтерії ОСББ.
- забезпечує своєчасне інформування власників про відключення від водопостачання, теплопостачання, газопостачання, електропостачання, шляхом розміщення об’яв на інформаційних дошках.
- контролює своєчасний облік заяв власників з питань технічного обслуговування будинку, їх своєчасного виконання працівниками служби експлуатації.
- контролює належний санітарний стан та чистоту прибудинкової території, сходових клітин, підвалів, горища, технічних поверхів і покрівлі.
- щомісяця забезпечує інформування правління ОСББ про заплановані роботи служби експлуатації, звітувати перед правлінням про результати виконаної роботи.
- вживає заходів щодо нерозголошення конфіденційної інформації, яка стала відома у зв’язку із адмініструванням будинку.
- діє в інтересах ОСББ, контролює дотримання статтей витрат (згідно кошторису) прийнятого загальними зборами мешканцями ОСББ».
